Zrewolucjonizuj swój proces projektowania układów elektronicznych
za pomocą oprogramowania Pulsonix

pobierz wersję testową zapytaj o ofertę

PCB Pulsonix

Profesjonalne i intuicyjne oprogramowanie zapewniające szybkie projektowanie obwodów drukowanych przy minimalnym nakładzie pracy.

Zaawansowana funkcjonalność w atrakcyjnej cenie.

Edytor schematów

PCB Pulsonix

Za pomocą bogatego w funkcje edytora schematów można w szybki i intuicyjny sposób stworzyć skomplikowane projekty.

pobierz broszurę

Symulacja SPICE

PCB Pulsonix

Symulator SPICE, w pełni zintegrowany z edytorem schematów, pozwala zweryfikować prawidłowość działania zaprojektowanego układu przed wykonaniem prototypu.

pobierz broszurę

Wsparcie dla układów FPGA

PCB Pulsonix

Pulsonix wyposażony jest we wbudowany interfejs FPGA, który pozwala na integracje ze środowiskami projektowymi Altera Quartus II i Xilinx ISE.

pobierz broszurę

Pulsonix PCB
Design Layout

PCB Pulsonix

Wykorzystując reguły projektowe dotyczące odległości pomiędzy ścieżkami, w połączeniu z aktywną weryfikacją DRC (ang. Design Rule Check), projektant ma do dyspozycji efektywne pół-automatyczne narzędzie pozwalające na precyzyjne prowadzenie połączeń. Zaawansowane algorytmy narzędzi ,,auto-place” (automatycznego rozmieszczania) i ,,auto-routing (automatycznego prowadzenia ścieżek) pozwalają na przyspieszenie procesu projektowania.

pobierz broszurę

Projektowanie obwodów
HIGH-SPEED

PCB Pulsonix

Dodatkowy moduł wspomagający projektowanie obwodów HIGH-SPEED, zawiera takie narzędzia jak dopasowanie par różnicowych czy wyświetlanie długości ścieżek w trakcie ich projektowania. Pozwala to na skutecznie tworzenie szybkich interfejsów np. PCI-expres, USB 3.0 i 3.1.

pobierz broszurę

Wsparcie zaawansowanych technologii produkcyjnych

PCB Pulsonix

Opcjonalny moduł zaawansowanych technologii wspiera m.in. projektowanie PCB typu Rigid- FLEX, technologie Chip-On-Board czy też stosowanie komponentów wbudowanych (zagrzebanych).

pobierz broszurę

Zaawansowany
autorouter

PCB Pulsonix

Pulsonix w dodatkowym pakiecie oferuje zaawansowany autorouter o wysokiej wydajności, zapewniający optymalną długość ścieżek i minimalną liczbę przelotek. Zapewnia idealne rozwiązanie dla dużych, złożonych i gęsto upakowanych projektów PCB do nawet 256 warstw. W pełni integruje się z pakietem „podstawowym” Pulsonixa.

pobierz broszurę

Podgląd 3D
zapis w formatach CAD

PCB Pulsonix

Trójwymiarowa wizualizacja obwodu w czasie rzeczywistym i wsparcie eksportu i importu modelu 3D w formatach IDF I STEP pozwala na wymianę danych z systemem CAD używanym w projektowaniu mechanicznym (np. obudów, bądź urządzeń).

pobierz broszurę

Pulsonix Vault – zarządzanie danymi projektowymi

PCB Pulsonix

Pulsonix Vault umożliwia m.in. pełną kontrolę dostępu, wersjonowanie plików projektowych, plików technologicznych czy dostęp do historii wersji oraz proste wyszukiwania elementów. Poznaj więcej jego zalet, które pomogą usprawnić procesy projektowe w Twojej firmie.

pobierz broszurę

Przetestuj Pulsonix

Wersja testowa umożliwia przetestowanie wszystkich najnowszych funkcji oprogramowania, oraz wykonanie i zapisanie projektu do maksymalnie 100 pinów.
Licencja testowa jest nieograniczona czasowo.

pobierz wersję testową